Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tereza z Výměny manželek: Bez Michala je nám líp, s druhou rodinou se bavím

+ Dalších 5 fotografií
exkluzivně
Ve středeční Výměně manželek diváci poznali rodinu z Vykmanova, kterou tvořili Tereza (23), Michal (26), Míša (3) a Matyáš (2). Právě za Terezou, jejíž agresivní partner na sociálních sítích vyvolal ohnivé diskuze, se redaktorka eXtra.cz vypravila s kamerou. Co dříve utlačovaná maminka dvou dětí, kterou rozchod s Michalem osvobodil od starostí, prozradila?

Tereza přiznala, že na Výměnu manželek zpětně nevzpomíná v dobrém. Velkou roli hrála pochroumaná psychika, stres z odloučení od vlastních dětí a nelíbilo se jí, že jí Lukáš nenechal starat se o dvě holčičky, kterým měla dělat náhradní maminku.

Byla to právě Tereza, kdo se rozhodl natáčení předčasně ukončit. Prý by to udělala znovu a do pořadu už by nikdy nešla.

Kritika diváků

Ve Výměně manželek 2020 Tereza na diváky nezapůsobila zrovna nejlépe, má pro to ale dobré vysvětlení. „Diváci si mysleli, že se nestarám, ale je to něco jinýho, když je člověk doma než když je v jiném prostředí,“ vysvětlila pro eXtra.cz Tereza.

Pavla a Lukáš

Ačkoliv tomu, že budou mezi Terezou a druhou rodinou panovat dobré vztahy, nic nenasvědčovalo, opak je pravdou. Nejsou sice vyloženě přátelé, jsou ale v kontaktu. „S Pájou si občas napíšeme, že chce vidět ty kluky, ale to je tak všechno. Na návštěvě jsme ještě nebyli,“ svěřila Tereza.

Agresivní Michal

Diváci Tereze v komentářích na sociálních sítích radili, aby se s Michalem rozešla. Nevěděli, že v době vysílání pořadu už spolu bývalí partneři nejsou. „Pořád nechodil do práce, o ty dva kluky se nestaral, tak to z toho prostě vyplynulo. Chlap má uživit rodinu a postarat se, ne být bez práce, to prostě nejde,“ řekla upřímně Tereza. Michal jí navíc chtěl ublížit a vzal na ni kladivo.

Na kompletní rozhovor se podívejte nahoře. Tereza, které rozchod s Michalem nepochybně prospěl, toho o Výměně, druhé rodině i bývalém partnerovi prozradila mnohem víc.

Související články

Další články