Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Voříšková už to má za pár: Herečka se pochlubila rozkošným těhotenským bříškem

Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
miminko
Těhotenství dlouho tajila, dnes už by svůj pupík neschovala. Herečka Tereza Voříšková (30) se k porodu přibližuje mílovými kroky a bříškem, v němž nosí svého potomka, se čas od času ráda pochlubí. Nyní ho vystavila na Instagramu a nelze přehlédnout, jak moc jí to jako nastávající mamince sluší.

Velmi originálním způsobem své těhotenství v červnu oznámila herečka Tereza Voříšková, která tehdy napsala na Instagram velmi dlouhou báseň. Jen ti, kteří ji dočetli do konce, se dozvěděli, že je kráska v očekávání. Hned druhý den po oznámení se objevila ve společnosti a velikost jejího bříška všechny překvapila – nebylo záhadou, že své těhotenství tajila, dokud to šlo.

Jen měsíc poté, co světu oznámila těhotenství, se podělila o další radostnou novinu. Vdala se za svého partnera Matyáše Rambu. Podle snímku, který nyní přidala na Instagram, se nedá pochybovat o tom, že brzy oznámí šťastnou zprávu již potřetí. „Máma říkala, ať prej si tu maketu už sundám,“ napsala Voříšková s humorem sobě vlastním k fotce, na které ukázala své těhotenské bříško. To už je opravdu veliké a dá se předpokládat, že miminko se již brzy rozhodne přijít na svět.

Život Terezy se změnil skutečně velmi rychle. Z herečky, která neměla problém sem tam odhalit své přednosti, je nyní vdaná paní, která na natáčení běhala i s těhotenským bříškem. Zanedlouho už bude doma běhat k postýlce. Nepochybně z ní bude skutečně nádherná maminka.

Související články

Další články