Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Voříšková ukázala ROSTOUCÍ BŘÍŠKO: Pouhý den po oznámení těhotenství!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
Krása
Už je jasné, proč Tereza Voříšková (29) oznámila požehnaný stav tak nečekaně. S budoucím tatínkem Matyášem Rambou se v sobotu objevili na festivalu duševního zdraví v Praze. A krásná herečka moc dobře věděla, že těhotenství utajit nezvládne. Bříško už jí totiž pořádně narostlo, podívejte!

Když se Tereza Voříšková (29) pochlubila, že bude mít miminko, zdálo se, že ještě cestuje po Jižní Americe. Krásná herečka už ale byla dávno v Praze a chystala se na sobotní akci, kde by požehnaný stav utajila leda ve snu!

Proto šla nečekaně s pravdou ven, aby se vyhnula udiveným výrazům a dotazům. „Já sním o tom, aby ses narodil, abys byl zdravý, abys měl co dýchat a co pít. Abys byl obklopený přírodou. Sním o světě. O tobě a o světě. Ano. Budeme rodina," oznámila Voříšková v pátek radostnou novinu.

O den později už nastávající maminka rozdávala v pražském Divadle Palace úsměvy na všechny strany. Herečtí kolegové si nenechali ujít příležitost pohladit si její bříško, které už narostlo do značných rozměrů. Tereza sice neprozradila, v jakém měsíci je, určitě to však nebude první ani druhý.

Související články

Další články