Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza Voříšková to na Andělech nevychytala: Leskla se jako pleška Petra Jandy

Tereza se leskla jako pleška Petra Jandy.
Zdroj: reprofoto ČT1
+ Dalších 17 fotografií
V pražském Foru Karlín se předávají ceny České hudební akademie Anděl a jednou z předávajících byla herečka Tereza Voříšková (28). U téhle krásky jsme zvyklí na to, že téměř vždy vypadá na jedničku. Jenomže tentokrát šlápla holka vedle. Nevychytala to s líčením a neskutečně se leskla.

Tereza Voříšková (28) patří mezi naše nejpůvabnější herečky. V poslední době se jí ale příliš nedaří, co se vizáže týče. Na Českém lvu svým outfitem neoslnila vůbec nikoho a vypadala jako šedá myška. Ničím nevynikla a už teď si nikdo nepamatuje, že tam vůbec byla.

Čekali jsme, že na cenách Anděl to dožene a všechny překvapí. Bohužel ani teď se to nepodařilo. Tereza při vyhlašování předvedla líčení, které nebylo dotaženo do konce. Na televizních obrazovkách se leskla jako pleška Petra Jandy.

Její model byl opět nic moc. Navíc zapomněla použít pudr a tím to úplně pohřbila. Co na tom, že je to nádherná dívka, když dělá jednu botu za druhou. A to by se profesionálce jejího typu rozhodně stávat nemělo.

Související články

Další články