Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Voříšková odhalila soukromí: Miminko jí dává zabrat, takhle vypadá v pět ráno

Zdroj: archiv Terezy Voříškové
+ Dalších 14 fotografií
mateřství
Soukromí si střeží jako oko v hlavě, tentokrát však Tereza Ramba Voříšková (30) udělala výjimku. Herečka nechala nahlédnout fanoušky do svého soukromí a života s miminkem. Do mateřské role naskočila na podzim a veškeré detaily se nechávala pro sebe. Až doteď!

„5.00, dneska ráno. Žádný filtr. Žádný make-up. První noční natáčko za námi,“ překvapila Tereza Voříšková svou otevřeností. Soukromí je pro ni jinak svaté, s manželem Matyášem Rambou (29) život soukromý a pracovní striktně oddělují.

Herečka patrně už nedokázala déle mlčet o rodinném štěstí. Miminko jí sice dává zabrat, noční vstávání není žádný med, ale jinak si novou roli maminky Tereza náramně užívá.

Třeba se postupem času odhodlá a řekne fanouškům další podrobnosti. Jako správní tajnůstkáři zatím s Matyášem neprozradili ani pohlaví prvního potomka, ani jeho jméno. Tak uvidíme!

Související články

Další články