Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tereza Voříšková je na svlékání zvyklá. V Bobulích ukázala vnady hned několikrát

+ Dalších 6 fotografií
natáčení
Tereza Voříšková (30), která se zanedlouho stane maminkou, má za sebou několik svlékacích scén. V Bobulích, kde bylo herečce teprve 19 let, ukázala své vnady vícekrát. Poté následovalo několik dalších snímků, kde režiséři Terezu svlékli. Není se čemu divit - je to krásná žena...

V minulosti však herečka již v několika rozhovorech přiznala, že se hrozně stydí při natáčení erotických scén. Mimo seriálové role, ve kterých si mladá herečka zahrála, snad nenatočila film, ve kterém by nebyla režisérem svlečena alespoň do půl těla. Není se vlastně ani čemu divit. Tereza je vážně kus.

Poprvé mohli Terezu Voříškovou (29) diváci vidět ve filmu Rafťáci (2006), kde se při natáčení sblížila s hereckým kolegou Vojtou Kotkem a téměř dva roky spolu měli vztah.

V pátek večer si Terezu Voříškovou mohou diváci připomenout v komedii Bobule, kde si zahrála po boku Kryštofa Hádka. Právě kvůli Kryštofovi Tereza v minulosti opustila Vojtu Kotka, se kterým ji však i nadále pojí silné kamarádské pouto.

V Bobulích se Tereza předvede hned v několika milostných scénách a částečně se ukáže i tak, jak ji matka příroda stvořila. Všichni televizní diváci si u této oblíbené letní komedie přijdou na své.

Mohlo by vás zajímat

Další články