Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Voříšková hraje v seriálu Dabing Street pěknou rajdu. Podívejte se na její nejvíc sexy fotečky!

Tereza Voříšková dostala odvážnou roli.
Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
Po Tereze Voříškové (28) by chtěl skočit nejeden muž. Po odvysílání pilotního dílu seriálu Dabing Street se počet obdivovatelů nepochybně ještě zvýšil, protože mladá herečka je v něm většinu času polonahá. Roli promiskuitní Lady zvládá opravdu věrohodně, jelikož se většinu času objevuje na obrazovkách v titěrných tílečkách a krátkých sukýnkách.Podívejte se tedy na nejvíc sexy fotky krásné Terezy nejen ze seriálu.

Lada v seriálu Dabing Street je tak trochu do větru, a tak ji její bratr Karel zaměstná v dabingovém studiu, aby ji měl pod dohledem. Ve skutečnosti se jedná o Terezu Voříškovou a Hynka Čermáka Oba si natáčení zjevně užívají, ale Hynek musí být stejně trochu nesvůj, když má půvabná herečka téměř v každé scéně odhalené nohy.

Tereza Voříšková je zkrátka kost a my jsme se rozhodli vybrat její nejrajcovnější fotky nejen ze seriálu Dabing Street. Výběr nebyl složitý. Herečka provokuje nadmíru ráda. Vždyť už na premiérové promítání prvních dílů v Lucerně přišla Tereza v tak tenkém svetříku, že ji prosvítaly bradavky.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy