Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tereza Voříšková a její halucinogenní outfity: Na Českém lvu to zase nezvládla a působila jako stará mladá

Ani tentokrát to nevychytala.
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Nemůže být pochyb o tom, že Tereza Voříšková (28) je nádherná a nadaná herečka. Co se ale týče módy, tak v té stále tápe. Mladá herečka je pověstná svým špatným výběrem. Letos to na Českém lvu nebyl zas úplný průser, ale nelze absolutně mluvit o tom, že by zazářila.

Tereza Voříšková (28) je velmi nadaná česká herečka, takže je samozřejmé, že nemohla chybět na takové události, jako je udílení prestižních filmových cen Český lev. Půvabná brunetka byla jednou z těch, kteří předávali ceny Český lev.

Sotva ale předala cenu a sešla z pódia, okamžitě upadla v zapomnění. Ani její krása a šarm nedokázaly přebít její nehorázně unylé šaty. Tereza v nich působila doslova jako stará mladá. Na slavnostní večer zvolila dlouhé šaty bez výrazu, které ničím neozvláštnila.

Jak přišla, tak také odešla. Voříšková, ač na to má, tak nezanechala po sobě žádný dojem. Možná by si herečka měla najít nějakého stylistu, protože se už několikrát předvedla v doslova halucinogenních modelech.

Související články

Další články