Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Vítů popsala divoké trable s porodem: Čekali jsme na pátek 13

Zdroj: se svolením TV Nova
+ Další 4 fotografie
Porod

Tereza Vítů (28) se stala podruhé maminkou, když přivedla na svět malou dcerku Teu. Ta ale herečce ze seriálu Ulice dala pořádně zabrat. Tea totiž podle portálu Super.cz přišla na svět až po plánovaném termínu. Maminka se dokonce neúspěšně snažila vyvolat porod doma.Malá Tea si pro svou maminku Terezu Vítů připravila pořádné drama. Holčička totiž na svět nepřišla v plánovaném termínu. Rodiče a lékaři tak začali být nervózní.

"Tea nás napínala až do konce a naplánovala si to náramně. Mohli jsme se stavět na hlavu, snažili jsme se vyvolat porod doma pomocí všech “zaručených” rad, ale nic nefungovalo," popsala pro portál Super.cz hvězda ze seriálu Ulice.

Hrozil pátek třináctého

Vše ale dobře dopadlo. "Nakonec se sama rozhodla, že přijde na svět den před vyvoláním porodu, který byl naplánovaný na pátek 13. Hodně jsme si oddychli, že se porod nemusel vyvolávat, a ještě na takové datum," říká Vítů.

Tereza už vychovává téměř tříletého synka Mikoláše. Tomu tak nyní přibyla sestřička. "Miky se k ní zatím chová moc krásně, tak snad mu to vydrží," věří půvabná herečka, která v seriálu Ulice ztvárnila manipulativní Alenu.

Související články

Další články