Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tereza v nesnázích: Hlůšková se chce obrátit na muže zákona

Tereza Hlůšková
Zdroj: se souhlasem T. Hlůškové
+ Dalších 6 fotografií
problém

Osvobozená Tereza Hlůšková je již nějaký ten pátek doma a užívá si rodinné pohody a nové lásky. Ve volných chvílích pak prostřednictvím Instagramu vzpomíná na zážitky z pákistánského vězení. Nyní se však obrátila na své fanoušky s velkou prosbou.

"Kamarádi, pomozte mi tohle nahlásit. Nejsem to já! Pokud si někdo myslí, že je to sranda, tak to okamžitě ohlásím na PČR. Děkuji," napsala ve stories na Instagramu Tereza. Ke komentáři připojila fotku profilu, který nese název Terka.Hluskova.pravda.

Zanedlouho poté sdílela další snímek, ve kterém sdělila, že již asi tuší, kdo má ve falešném profilu prsty. Jméno, které zakroužkovala, je David Rajt.

Domnělý přítel

Právě on mluvil s naší redakci o Tereziných plánech do budoucna a pasoval se do role jejího známého. Pro eXtra.cz mimo jiné loni řekl, že Terezu dostane z vězení ultrabohatý muž a do Česka se vrátí 11. listopadu 2021. To Rajtovi moc nevyšlo. Dále tvrdil, že má o její příběh velký zájem platforma Netflix.

"Jedna švýcarská produkce bude pro Netflix natáčet dokumentární film o pašeráctví s tím, že by tam Tereza Hlůšková mohla hrát hlavní roli," prohlasil loni pro eXtra.cz Rajt. Jeho tvrzení jsme zkoušeli ověřit, ale americká společnost s českými médii nekomunikuje.

Tereza asi jeho přátelství tolik neopětuje a hodlá se proti takovýmto lidem bránit, jak jasně uvedla na svém Instagramu.


Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy