Nerozlučné kámošky z Uherského Hradiště, které se vydaly do světa na zkušenou. Že se neživily dvakrát normálně, už dávno víme. Jenže Tereze celníci odhalili kufr plný heroinu a od té doby čeká na rozsudek v pákistánské base. To Simona měla štěstí, z Pákistánu odletěla několik dní před Terezou a teď bezstarostně rozhazuje penízky.

Když spadla klec a Tereza se dostala do rukou spravedlnosti, Simona všude rozhlašovala, že je v tom její kamarádka nevinně. Tvrdila, že za ni bude bojovat. Neuplynul však ani týden a Simona otočila. A začala do Terezy sprostě kopat.

S blížícím se rozsudkem pro Terezu na ni Simona zjevně zapomněla úplně. Celé léto procestovala a nezapomněla se chlubit na Instagramu. Slunila se na plážích na Ibize, navštívila levandulová pole ve Francii a na nákupy vyrazila do Vídně. A před dvěma dny se vyfotila na letišti a zase někam odfrčela.

Tereza čeká na verdikt, po středečním soudu byl opět odročen. Pokračovat bude 18. září a závěry jsou pro nejznámější českou pašeračku nejisté.

Obě dívky měly v Pákistánu fotit spodní prádlo za pohádkové peníze. A ačkoliv je v příběhu mnoho trhlin, o Terezině angažmá v pašování drog prý Simona nemá ani ponětí.