Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza už 9 měsíců hnije v pákistánské base: „Kámoška“ Simona si mezitím užívá na drahých dovolených

Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 24 fotografií
Když v lednu Terezu H. (22) zadrželi na letišti v pákistánském Láhauru s devíti kilogramy heroinu, putovala rovnou do basy. A ze slov její kamarádky Simony H. (23), která bez jakýchkoliv průtahů ze země zmizela pár dní před ní, se skoro zdálo, že se za ni bude bít až do krve. Jenomže uplynulo devět měsíců a někdejší přátelství je očividně v hořících troskách. Zatímco Tereza bojuje s drsnými podmínkami ve vězení, Simona si vesele lítá po světě a užívá si v luxusních destinacích.

Nerozlučné kámošky z Uherského Hradiště, které se vydaly do světa na zkušenou. Že se neživily dvakrát normálně, už dávno víme. Jenže Tereze celníci odhalili kufr plný heroinu a od té doby čeká na rozsudek v pákistánské base. To Simona měla štěstí, z Pákistánu odletěla několik dní před Terezou a teď bezstarostně rozhazuje penízky.

Když spadla klec a Tereza se dostala do rukou spravedlnosti, Simona všude rozhlašovala, že je v tom její kamarádka nevinně. Tvrdila, že za ni bude bojovat. Neuplynul však ani týden a Simona otočila. A začala do Terezy sprostě kopat.

S blížícím se rozsudkem pro Terezu na ni Simona zjevně zapomněla úplně. Celé léto procestovala a nezapomněla se chlubit na Instagramu. Slunila se na plážích na Ibize, navštívila levandulová pole ve Francii a na nákupy vyrazila do Vídně. A před dvěma dny se vyfotila na letišti a zase někam odfrčela.

Tereza čeká na verdikt, po středečním soudu byl opět odročen. Pokračovat bude 18. září a závěry jsou pro nejznámější českou pašeračku nejisté.

Obě dívky měly v Pákistánu fotit spodní prádlo za pohádkové peníze. A ačkoliv je v příběhu mnoho trhlin, o Terezině angažmá v pašování drog prý Simona nemá ani ponětí.

Související články

Další články