Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza se z basy dostane brzo: Kamarádka sexy pašeračky ví víc než ostatní!

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Přesně 10. ledna 2018 byla Tereza H. (22) zadržena na mezinárodním pákistánském letišti, protože se snažila propašovat devět kilo heroinu. Za zdmi chladné vazební cely čeká již dlouhou dobu na verdikt. Mnohá jednání se odročují nebo jsou, co se týká délky trestu, bez výsledku, ale Tereza si z toho nic nedělá. Jak je to možné?

Tereza H. je v chládku už nějakou dobu, zatímco její kamarádka Simona H. si na tom staví kariéru. V případu figuruje i další kamarádka, jistá Michaela J., která si vzpomněla na staré časy. Na Instagramu pod společnou fotku napsala, že přesně před rokem jely na dovolenou do Itálie a že určitě pojedou znova. Zjevně to totiž byla pořádná jízda.

„Ne, já jen, až se budeš dívat na Instagram, tak ať mi neřekneš, že už nejsem kamojda, že jsem si nevzpomněla. Tak letos jsme to nestihly už, tak další rok pojedeme znova… Kam teď?,“ zeptala se na rovinu, jako kdyby věděla, že se Tereza z vězení brzy dostane.

Jedna z diskutujících poznamenala, že asi těžko. Michaela se ale nenechala odradit. „A já vím, že dřív, než si všichni myslíte,“ napsala přesvědčivě Michaela, jako by znala výsledek trestu předem. „Pojedou spolu určitě už brzo. Musela bys vědět, jak to doopravdy je,“ prohlásila další.

Zdá se, že kamarádky sexy pašeračky vědí více, než široká veřejnost. Možná proto je Tereza tak vysmátá.

Související články

Další články