Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tereza se o svátcích definitivně zhroutila: V slzách se začala modlit k Alláhovi

+ Dalších 40 fotografií
Heroinová Tereza
Heroinová Tereza (22) se zdá být na dně svých sil. Od doby, kdy byl vznesen rozsudek, se topí v slzách, obzvlášť těžce nesla Velikonoce. Nerozveselil ji dárek od spoluvězeňkyně a ani tříhodinová modlitba nepomohla.

Mladou Češku v lednu 2018 zadrželi na letišti celníci s téměř 9 kilogramy heroinu v kufru. Soud se táhl přes rok a Tereza po celou tu dobu pevně věřila, že bude propuštěna. Ovšem to se nestalo. Byla odsouzena na 8 let a 8 měsíců v pákistánském vězení.

Od rozsudku nad Terezou uběhl už více než měsíc. Místní novinář navštívil pašeračku ve vězení v Láhauru, kde si odpykává trest. Z informací, které poskytl Blesku, až srdce zabolí. Během celé jeho návštěvy byla velmi smutná a celou Velikonoční neděli proplakala. „Vyprávěla mi, že vstávala brzy, aby mohla jít do kostela – mše trvala tři hodiny. Tereza se modlila k Alláhovi, aby byla propuštěna,“ popisoval zdroj.

Terezu po návratu na celu čekalo milé překvapení. Její spoluvězeňkyně pro ni připravila dáreček v podobě zmrzliny a pákistánské rýže. Ovšem ani to zarmoucenou Terezu nerozveselilo. Není se čemu divit, strašně jí totiž chybí rodina. Podle informátora pašeračka věří ve slova, která jí sdělil její právník o tom, že by ji měli za dva měsíce propustit.

Heroinová Tereza i státní zástupce se odvolali a čekají na verdikt. Je tedy ještě poslední šance na zmírnění trestu, ale je zde i možnost, že jí trest bude zpřísněn.

Mohlo by vás zajímat

Další články