Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tereza Ramba zářila v odvážném modelu: Džíny a triko vyměnila za svůdné šaty

Tereza Ramba: Předvedla se ve velmi odhalujícím modelu
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz/herminapress/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
proměna

Na premiéře nové české komedie Buď chlap! samozřejmě nechyběla ani hlavní filmová hrdinka Tereza Ramba. Známá herečka, která na slavnostní promítání dorazila se svým manželem Matyášem, se proměnila k nepoznání. Džíny a tenisky ještě téhož večera vyměnila za elegantní odhalené šaty a lodičky. 

Z káčátka labutí

Herečka Tereza Ramba se bezesporu řadí mezi nejlepší hvězdy českého stříbrného plátna. Jedna z našich nejobsazovanějších hereček se tentokrát blýskla nejen v hlavní rolí nové české komedie Buď chlap! režiséra Michala Samira, ale i na samotné premiéře, kde se z káčátka proměnila v dokonalou labuť.

Dvojnásobná maminka dorazila do multikina CineStar na pražském Andělu v pohodlném oblečení. Před samotným promítáním ale prošla neuvěřitelnou proměnou. Džíny, obyčejné triko a khaki bombera odhodila stranou a po boku svého manžela Matyáše se objevila v krásných šatech s hříšně hlubokým výstřihem na zádech.

S věkem se odhaluje

„Řekla jsem si, že čím budu starší, tím víc se budu svlékat a v padesáti třeba nafotím nějakou odhalenou titulku,“ prozradila před nedávnem Ramba v rozhovoru pro Aktualne.cz, a jak jsme se v eXtra.cz přesvědčili na vlastní oči, své rozhodnutí vzala poctivě.

Životní role maminky ovšem Tereze neubrala na kráse ani milimetr a čím je starší, tím vypadá lépe. „Můj muž mi furt říká, jak jsem nádherná a krásná. Tím mě za posledních pět let vykrmil tak, že tomu věřím. Jsem vykrmená láskou! Ale samozřejmě, že se to všechno změnilo, prsa i břicho. To jsou přece ty děti! Miluju za to svoje tělo!“ uvedla herečka v rozhovoru pro Lidovky.cz.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy