Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Ramba září štěstím: Půvabná herečka je opět těhotná. Hvězdy se předhánějí v gratulacích

Zdroj: Se svolením Terezy Ramby
Těhotenství

Tereza Ramba (32) je opět těhotná. Oblíbená herečka z populární filmové série Bobule radostnou novinu vtipně prozradila na Instagramu. Malý Mikulášek, který přišel na svět koncem roku 2019 tak brzo dostane sourozence.

Herečka Tereza Ramba je známá tím, že si ráda hlídá soukromí. Nejprve tajila svatbu s tanečníkem Matyášem Rambou (31), následně když v roce 2019 porodila miminko, tak i dlouho mlžila kolem jeho jména. Nakonec ale svým fanouškům prozradila, že malý klučina se jmenuje Mikuláš.

Ani ne dvouletý chlapeček brzo dostane sourozence. Tereza to prozradila na Instagramu. Na videu se projde před zrcadlem v přilnavých červených šatech a náhle jí zastaví její muž. "Lásko, můžeš se vrátit? Co to je za pupek?" ptá se Matyáš. Tereza se následně podívá na bříško a usměje se. "To nebude vidět," říká herečka.

Rostoucí bříško už je na Tereze opravdu znát a určitě jí bylo jasné, že těhotenství dlouho neutají. Rozhodla se tak vše prozradit vtipnou formou, což ocenili i gratulanti. "To je tak krásně sdělená radost... Už jsem to viděla asi desetkrát. Moc vám gratuluju!" napsala do komentářů blogerka Mirka Zámečníková.

S gratulací pak přispěchaly například herečky Hana Vágnerová a Jitka Čvančarová, přidala se zpěvačka Marta Jandová nebo herec Jiří Mádl. "Ja ti říkal nežer to burrito!" zavtipkovala hvězda Rafťáků.

Související články

Další články