Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tereza Ramba z Bobulí oslavila narozeniny: S kamarádkou si udělaly seznam, co chtějí stihnout do 30

Tereza Ramba z Bobulí oslavila narozeniny: S kamarádkou si udělaly seznam, co chtějí stihnout do 30
Zdroj: Bioscop
+ Dalších 7 fotografií
Tereza Ramba
Hvězda oblíbené české komedie Bobule Tereza Ramba (31), kde ztvárnila roli Kláry, oslavila před pár dny své narozeniny. Na Instagramu si postěžovala, že nestihla vše, co si naplánovala, než jí bude 30 let. Padlo tam pár vět i o českém parlamentu. Co všechno nestihla?

Jednatřicetiletá známá herečka Tereza Ramba (30) na sociálních sítích opravdu válí, nejvíce tedy na Instagramu. Svým fanouškům pod nedávno přidanou fotografií oznámila, že oslavila narozeniny a že s kámoškou nestihly vše, co si sepsaly. Měly v plánu obarvit si hlavu namodro a nebo také počůrat parlament. ,,Bylo mi třicet jedna. Předevčírem. Kdysi jsem si s kamarádkou udělala takovej seznam, co chceme stihnout do třicítky. Bylo tam třeba mít modrou hlavu. Nebo počůrat parlament. Většinu těch věci jsme nezvládly,“ posteskla si herečka.

Potomek Ramby

Své děťátko Ramba pečlivě skrývá a na Instagramu ho pořádně nezveřejní. Skoro pod každou fotku s jejím miminkem píše, že je to Slunce. Tak snad to Slunce fanoušci také někdy spatří v plné jeho kráse.

,,Na svojí oslavě jsem usnula se skrčenýma nohama v křesle. Ségra vzala Slunce a máma všechny vyhnala ven, než jsem si všimla, že spím,“ popsala průběh své oslavy Tereza Ramba.

Pod fotografií nezapomněla Ramba dodat, že toho mají moc. Tak snad jim všechny naplánované akce vyjdou a v parlamentu se za to jejich počůrání nebudou zlobit. Ve fotogalerii si můžete přečíst vše, na co si stěžovala.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy