Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tereza Ramba ve filmu Peklo s princeznou: Jaký život má představitelka Anety?

Tereza Ramba ve filmu Peklo s princeznou: Jaký život má představitelka Anety?
Zdroj: Bioscop
+ Dalších 15 fotografií
Galerie
Bobule, Vlastníci, Po strništi bos nebo Peklo s princeznou, odtud diváci mohou znát třicetiletou herečku Terezu Ramba, rozenou Voříškovou. Terka je pravděpodobně ten typ člověka, který miluje to, že může žít. Má ráda život, věří v opravdovou lásku, ve svobodu a poznává různé kultury. Jak si žije představitelka princezny Anety?

Tereza se provdala v roce 2019 za svého partnera Matyáše Rambu a mají spolu malé Slunce, syna jménem Mikuláš. Z jejích instagramových příspěvků se dá snadno odvodit, že si užívá to, co má, a žije život tak, jak nejlépe dokáže. Je samý úsměv a pozitivní energie, takže se není čemu divit, že jenom září.

Podle fotek, které přidává, to vypadá, že ráda cestuje a poznává naši planetu. Hashtag #greenistheonlycolor dokonce naznačuje, že se ji snaží i zachraňovat. U příspěvků vypráví o svých zážitcích v různých zemích, kam se kdy podívala, a rozhodně to nevypadá, že by chtěla s cestováním přestat. Jen musí malý Mikuláš trochu povyrůst...

Známá i v zahraničí

Herečka dostala Českého lva pro nejlepší herečku v hlavní roli ve filmu Vlastníci Zahrála si také v několika zahraničních filmech i seriálech. Čeští diváci ji mohou znát například z trilogie Bobule, Po strništi bos a nebo právě z Pekla s princeznou, na které se můžete dnes večer podívat na ČT1. Podívejte se do naší galerie na krásnou herečku Terezu.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy