Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Tereza Ramba se tři měsíce po porodu ukázala nahá! Svlékl ji Svěrák

Tereza Ramba: Ve filmu Betlémské světlo se svlékla
Zdroj: Totalfilm.cz
+ Dalších 5 fotografií
Nahota

V novém filmu od Svěráků s názvem Betlémské světlo se objeví i herečka Tereza Ramba (32). Ta se ve snímku objeví tři měsíce po porodu v nezvyklé poloze, ve scénáři má totiž jednu nahou scénu za druhou.

„Chvilku po porodu mě Jan (Svěrák, pozn. red.) obsadil do role devatenáctileté slečny, která má ve scénáři jednu nahou scénu za druhou. Jemu tak můžu poděkovat, že jsem se během těch tří měsíců dostala do formy,“ prozradila herečka Tereza Ramba v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici.

Herečka se objeví ve filmu Betlémské světlo od Svěráků a snímek dorazí do kin 10. března. Ramba musela pořádně zamakat, aby se dostala do formy, jelikož před třemi měsíci porodila druhého potomka, dcerku Miru.

„Moje lékárnice Vendula si o sobě myslí, že je upjatá, ale díky Máriovi, kterého hraje Vojta Kotek, zjistí, že je vlastně vášnivá. Pro mě to byla těžká role, Jan mi vždycky připraví nějakou výzvu, ať už to bylo ve filmu Po strništi bos, kdy jsem vlastně poprvé hrála maminku, nebo tady. Ale byla to hrozně hezká práce,“ pěla chválu Tereza.

Ve snímku Betlémské světlo se kromě Terezy Ramby a Vojty Kotka objeví také Zdeněk Svěrák, Daniela Kolářová, Ondřej Vetchý nebo Jitka Čvančarová.

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy