Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Ramba se toho po porodu nebojí: Ukázala dokonalé pozadí v ledové tůňce

Zdroj: Tereza Ramba
+ Další fotografie
otužování
Tereza Ramba (31) patří k našim nejpůvabnějším a nejnadanějším herečkám a po vzoru dalších známých českých osobností se i ona dala na otužování. Zatímco taková Eva Decastelo (42) už patří mezi ostřílené otužilce, tak Tereza je ryzí začátečnicí. Z počátku to vypadalo, že snad herečka ani do ledové tůňky nevleze, ale nakonec se překonala s lidmi na sociálních sítích se podělila o své pocity.

Tereza Ramba se nedávno stala maminkou a s partnerem Matyášem Rambou vychovávají syna Mikuláše, kterému na sociálních sítích říkají Slunce.

Během pandemie koronaviru se mezi známými českými osobnostmi rozhořel velký boom v otužování a ani půvabná herečka Tereza Ramba nemohla zůstat pozadu. I přesto, že je v otužování začátečnice, tak se nakonec odhodlala, svlékla se do spodního prádla a skočila do ledové tůňky.

„Hlavně dejchat, že jo! Budeme muset mít ty tělíčka tak zdravý a milovaný, že si na nás žádný viry ani nebudou chtít vlízt. Držte se lidé! A dělejte pro sebe maximum,“ popsala své první dojmy z otužování a vzkázala lidem skrz sociální sítě, aby v této nelehké době dělali pro sebe jen to nejlepší.

Na jedné ze sérií fotek Tereza ukázala pozadí, které má po porodu naprosto výstavní. Do ledového potůčku neskočila jenom herečka, ale také její přátelé včetně manžela Matyáše. Tak snad s každým dalším otužováním to půjde jenom lépe.

Související články

Další články