Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Tereza Ramba se nepřestává svlékat: Ukázala se nahoře bez jako Panna Marie

Tereza Ramba byla ve zlatých šatech nepřehlédnutelá.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
horko

Přestože se stala Tereza Ramba (32) začátkem roku dvojnásobnou maminkou a mateřské role se chopila naplno, zvládá i nějaké ty pracovní povinnosti. Před pár týdny fanoušky překvapila svým zcela nahým snímkem, který byl pořízen krátce po porodu, čímž ovšem svůdné odhalování neskončilo. Na Instagramu se nyní pochlubila další fotografií ze stejné série, která je opět pastvou pro oči zejména pro pány. Půvabná herečka na ní pózuje nahoře bez jako Panna Marie. Tentokrát polilo horko nejen její obdivovatele.

Herečka Tereza Ramba se nebojí svlékání ani těsně po porodu. Pro film Betlémské světlo se ukázala v rouše Evině hned několikrát, kvůli propagaci snímku pak vzniklo několik lechtivých snímků. Jedna z uměleckých fotografií visela v nadživotní velikosti v centru Prahy a další se nyní pochlubila na svém Instagramu.

"Já se jen modlím, aby Petru Kozlíkovi, který je autor mojí osudný fotky, někdo nevykradl počítač! A pro všechny kritiky, věřte mi, že Jan nakonec vybral jemnou variantu. Když si na to vzpomenu, a polejvá mě horko, věřte mi, byly tam větší bomby," uvedla úsměvně herečka ke snímku, na kterém pózuje jako Panna Marie, zatímco si jednou rukou zakrývá holé ňadro.

Fanoušci by chtěli hacknout počítač

Ani druhá fotografie nezachází za hranice vulgárnosti, naopak je snímek opět vkusný, jemný a má i opodstatnění. Není divu, že za něj Ramba opět sklidila chválu. Někteří fanoušci už dokonce vtipkují, že by do počítače fotografa velmi rádi nakoukli, když už je Tereza komentářem takhle pošťouchla.

"Teď má každý český hacker nový cíl po takovým popisku, jinak fotka super," uvádí jeden ze sledujících. "No, tak to bych tady raději neříkal. Jinak se určitě nějaká 'dobrá duše' do toho PC podívá," píše další s úsměvem. "Terezko, já tě prostě žeru. Ta tvoje lehkost bytí, ten humor. Prostě ty a celá tvá smečka jste lásky," dodává.

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy