Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tereza Ramba schytala bídu: Lidé nesouhlasí s jejím názorem na budoucího prezidenta

Tereza Ramba bude volit generála Petra Pavla.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/koláž
+ Dalších 5 fotografií
Hejty

Čeká nás druhé a zároveň rozhodující kolo volby prezidenta a napětí stoupá nejen mezi obyčejnými lidmi, ale také mezi celebritami. Svého favorita odtajnila herečka Tereza Ramba (33), která svůj názor zveřejnila na Instagramu. Bohužel i když tím zamýšlela dobrou věc, tak se jí to pořádně vymstilo. Od fanoušků za to schytala pěknou bídu. 

Tereza Ramba si u svých fanoušků udělala pěkný vroubek. Zhejtili ji za to, že zveřejnila svůj politický názor. Na svém Instagramu sdílela fotku, kde přiznala, že jejím favoritem je generál Petr Pavel. To se mnohým fanouškům ale nelíbí.

Ramba zveřejnila politický názor

"Nádech výdech. Ahoj lide. Já jsem si tak přála zůstat v mateřský jemnosti apolitická, ale situace si žádá vystoupit! Pro mě a pro Matyho (mluvím i za něj, protože mě o to požádal a sám sociální nepoužívá, šťastný to muž) je jediná volba samozřejmě pan generál Pavel," začala popisek u fotky Tereza a pokračovala zdůvodněním.

"Nenechte se prosím zastrašit. Hledejte si ověřené informační zdroje. Strach nemůže ovládat vaše rozhodnutí! Strach je laciný nástroj. Ať žije láska! Ať žije demokracie!!! Držíme vám palce, pane generále," zakončila svůj názor herečka. Hned nato se pod příspěvkem začaly objevovat komentáře od sledujících. 

Fanoušci si Terezu podali

"Nechápu, jak může někdo lobbovat za komouše a bezpáteřního lampasáka," napsal Marek.koda že jste apolitická nezůstala," okomentovala zase Radka. "Proč se musí každá 'celebrita' vyjadřovat k volbě prezidenta? Jste snad nějaká politoložka, či co? Nebo si snad myslíte, že jste chytřejší než my? Navíc je to kontraproduktivní, akorát tím lidi nase*ete," pustil se na Facebooku do Terezy Honza. "Proč tady ovlivňujete? Každý ať si zvolí, koho chce. Já jen vím, že se nechci zatáhnout do války," dodal Marek.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy