Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tereza Ramba o natáčení filmu 3Bobule: Nejdřív jsem byla proti, rozhodl dobrý scénář

Tereza Ramba o natáčení filmu 3Bobule: Nejdřív jsem byla proti, rozhodl dobrý scénář
Zdroj: IG: @tereza.voriskova
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Z natáčení
Hvězda kultovní české komedie Bobule Tereza Ramba (31) se rozpovídala o natáčení třetího dílu, který je zrovna v českých kinech. Původně se jí prý do natáčení vůbec nechtělo, ale přesvědčil ji scénář. Celé natáčení, které bylo vyčerpávající, navíc absolvovala těhotná.

Když Terezu Rambu oslovili filmoví tvůrci s návrhem na natáčení pokračování série Bobule, herečce se nápad nelíbil. „Na první schůzce jsem byla vyloženě proti. Pak jsem si ale přečetla scénář Matěje Podzimka, který stojí například za Metanolem nebo Duklou 61, a vyrazilo mi to dech. Myslím, že je to obrovský talent na poli scenáristiky, a tak jsem se nakonec rozhodla to vzít,“ vysvětlila Tereza.

Na scénáři se jí nejvíc líbilo, že příběh vypadal opravdu jako ze života. "V něčem byl tak trochu smutný. Ten život dvou mladých naivních lidí z prvního dílu, kteří byli plní života, se dostal do krize, kdy už jim bylo přes třicet a nežili spolu. Bylo to takové reálné. Nejvíc se mi ale na scénáři líbilo to, že najednou ten rozkmotřený pár chytá druhý dech a oba už překonali to období naivity," popsala své pocity při čtení scénáře Ramba.

Za návrat do role byla nakonec podle svých slov ráda. Přestože ji limitovalo těhotenství. "Natáčení jsem si moc užila, všichni se o mě krásně starali. Jsem zvyklá sice točit s míň kily, ale stálo to za to," usmála se herečka a dodala, že nejhorší pro ni bylo horké počasí. "Nejtěžší jsou na vinohradech asi ty teploty, obzvlášť když bylo nějakých 38 stupňů. Omdlévali ale jiní lidé, já jsem naštěstí pořád stála," řekla Ramba.

Představitelka Kláry, která má ve filmu vlastní vinice, má k Moravě ve skutečnosti velmi vřelý vztah. Vždy se těší především na oblast Pálavy. "Natáčení na Moravě jsem si užila, ale už začínám být unavená, protože točíme v podstatě měsíc v kuse, takže se opravdu těším na volno. Ale by to moc hezké," zavzpomínala herečka.

Film režiséra Martina Koppa je nyní v českých kinech. Do hlavních rolí se vrátil jak Kryštof Hádek, který ztvárnil partnera Kláry Honzu, tak Lukáš Langmajer jako kamarád ústřední dvojice Jirka. Herci ve filmu na premiéře zavzpomínali i na zesnulého herce Václava Postráneckého. Podle kritiků i diváků se film 3Bobule vydařil lépe než předchozí díl.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy