Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza Ramba mlží o dítěti a říká mu Slunce: Nyní prosáklo, že syn má krásné jméno

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
miminko
Tereza Ramba (30), dříve Voříšková, dlouhou dobu tajila pohlaví miminka. I když prozradila, že se jí narodil chlapeček, jméno nadále úzkostlivě tajila a nazývala ho Sluncem. Ve skutečnosti mu však dala krásné jméno řeckého původu.

Ohledně porodu a miminka je Tereza Ramba (30) velmi skoupá na slovo. O tom, že její syn přišel na svět, se lidé dozvěděli až o několik dní později. Pohlaví zřejmě náhodou herečka prozradila na Instagramu, u jména už si ale dává sakra velký pozor.

Podle serveru Supermamy.mamin­ka.cz se objevil zdroj, který jméno malého chlapečka vyzradil. Tereza a její manžel Matyáš Ramba měli synka pojmenovat Mikuláš. Toto jméno je řeckého původu a znamená „vítěz mezi lidmi“, rodiče tak dali malému do vínku to nejlepší.

V tajení pohlaví i jména byla Tereza svými fanoušky podporována, přesto se ale našla spousta zvědavců, kteří u každého jejího příspěvku na Instagramu vyzvídali detaily ohledně miminka. Nyní se je zřejmě konečně dozvěděli.

Související články

Další články