Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Tereza poznává peklo: 20 žen na jeden záchod, 48 stupňů a DĚSIVĚ PŘEPLNĚNÉ CELY!

+ Dalších 68 fotografií
Pašeračka trpí
40 žen, které někoho zavraždily. 30 žen, které prodávaly a pašovaly narkotika. Cizoložnice a ženy, které se rouhaly proti islámu. To jsou kolegyně, se kterými se 8 let a 8 měsíců bude sžívat pašeračka heroinu Tereza Hlůšková. Na záchod půjde jako 20. v pořadí. Ve vězeňské cele je v létě až 48 stupňů Celsia, v zimě 2 stupně. Když se Tereze ve vězení narodí dítě, zůstane s ní jen do sedmi let. Jaký je život v pekle jménem Kot Lakhpat? Těžký. Známe detaily.

Česká pašeračka heroinu Tereza Hlůšková má za sebou první týden trestu. Odpykává si ho ve vězení Kot Lakhpat. Na webu eXtra.cz jsme vám přinesli obrázky z cely, kde Tereza prožije 8 let a 8 měsíců. Zároveň je možné, že po odvolání státního zástupce dostane ještě mnohem tvrdší trest. Pořád jí hrozí doživotní žalář.

Pákistán si uvědomuje, že podmínky ve vězení jsou drsné. Jde hlavně o to, že Kot Lakhpat je přeplněný. Kapacita ženské části věznice je 30 až 40 žen, jenže v roce 2014 jich zde podle studie Khalida M. Butta sedělo 133. Co dále o životě v tomto vězení víme? Tady je řeč čísel.

Kot Lakhpatu si odpykává trest 3500 mužů a 133 žen. Pro ženy jsou určeny dva domy. Je zde 8 cel a 6 záchodů. To znamená, že na jedné cele je kolem 16 žen. O jeden záchod se dělí více než 20 žen. V jedné cele určené pro pět vězeňkyň jich je víc než 15.

V roce 2014 ve vězení sedělo také 6 matek se svými dětmi. Jejich ratolesti jsou v cele do věku 7 let, pak jsou odebrány.

Cely nejsou rozděleny podle deliktů. Pašeračky sedí s vražedkyněmi i zlodějkami. Doplňují je například dámy, které se rouhaly proti islámu. Úřady přiznávají, že vražedkyně by měly být odděleny, jenže není místo. Kapacita vězení je několikanásobně překročena.

Drtivá většina žen jsou negramotné muslimky. Mají k dispozici učebnu, kde by měl být i učitel. Učitel chybí, ale modlení je povoleno. Tereza uvedla, že do země přijela studovat islám, učebna jí tedy bude k dispozici. Je velká pravděpodobnost, že Tereza bude patřit k nejvzdělanějším ženám ve vězení – drtivá většina trestankyň podle studie neumí číst ani psát.

Ve vězení nefunguje klimatizace. To by asi nikdo ani nečekal. Přes léto je v cele i 48 stupňů Celsia, v zimě naopak klesá teplota ke 2 stupňům nad nulou.

Tereza pořád věří, že se z vězení dostane. Tvrdí, že heroin pašovala omylem, že jí ho někdo dal do kufru. Jenže soud jí zatím nechce uvěřit. Také existuje varianta, že Tereza si část trestu odpyká v České republice. Český stát požádá o to, aby si pašeračka mohla trest odsedět doma.

ČTĚTE TAKÉ:

PEKLO JMÉNEM KOT LAKHPAT: Heroinová Tereza při vstupu mezi vězně ukázala tělesné otvory

Pašeračku Terezu čeká v pákistánském vězení peklo: Choroby a strach ze znásilnění

Mohlo by vás zajímat

Další články