Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza potkává na chodbě 40 ZABIJÁKŮ! Heroinová pašeračka se bojí nejhoršího

+ Dalších 68 fotografií
foto z věznice
Když se Tereza Hlůšková (22) dozvěděla, že byla odsouzena k 8 letům a 8 měsícům vězení, odcházela od soudu v slzách. To ještě netušila, že v cele se bude potkávat se ženami, které mají na rukou krev. Ve vězení Kot Lakhpat by měly být pašeračky oddělené od vražedkyň, ale z kapacitních důvodů to není možné.

Vedro, choroby, špína, zdi obehnané ostnatým drátem… Tak vypadá věznice Kot Lakhpat, kam byla pašeračka Tereza Hlůšková umístěna. Pokud neklapne odvolání, prožije zde téměř 9 let. Kot Lakhpat je navíc totálně přeplněna. Ženská část věznice čtyřikrát překračuje plánovanou kapacitu.

Podle zdrojů z Pákistánu je v ženské části věznice umístěno také 42 žen, které někoho zavraždily. Od pašeraček heroinu a jiných drog by vražedkyně měly být podle tamějších předpisů odděleny. Jenže z kapacitních důvodů je toto nařízení ignorováno. Jinak to prostě nejde. Tereza Hlůšková se tak podle informací z Pákistánu každý den potkává s ženami, které spáchaly těžké zločiny.

Na děsivé snímky z věznice Kot Lakhpat se můžete podívat ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články