Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Pergnerová si založila Twitter: Hned ji smetlo tornádo kritiky a nadávek

Tereza Pergnerová v době, kdy moderovala VyVolené.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Šikana

Tereza Pergnerová (47) si založila Twitter a okamžitě se na ni začala sypat lavina nenávisti ze strany neposlušných haters. Ti moderátorku oslovují "feťačko" a doporučují jí, aby si vytvořila vlastní sociální bublinu. Tomu se ale Tereza snaží vyhnout. Na kritiku je prý zvyklá a nikoho na sítích blokovat nebude.

Urážky hned od počátku

Tereza Pergnerová (47) si na začátku měsíce založila Twitter. Hned po prvním dni stráveném na síti si ale musela postěžovat, že se v ní příliš neorientuje. Sotva si totiž moderátorka Twitter založila, začaly se na ni sypat urážlivé komentáře. Hlavně pod video, které sdílela a jež se týkalo covidu. Lidé začali okamžitě útočit na všechny, kteří se rozhodli neočkovat, a Tereze dokonce začali vyhrožovat, že přestanou podporovat její nadaci.

"Jsi bývalá celebrita, takže očekávej do týdne tak 10k sleďů a tak 500 oddaných haterů, co nám budou servírovat tvé 20 let staré kauzy," radili jí jiní s tím, že jediný způsob, jak dnes na sociálních sítích přežít, je blokovat a vytvořit si vlastní bublinu. S tím ale Tereza nesouhlasí, přestože už na ni teď lidé na Twitteru útočí tím, že ji oslovují například "feťačko."

Na hejty je zvyklá

Tereza navíc začala na sociálních sítích poměrně slušně perlit. Z jejích zábavných tweetů, ve kterých mluví s Twitterem, čiší upřímnost, což její fanoušci oceňují. Lidé Tereze začali přát s tím, že jsou rádi, že i přes svou drogovou minulost dostala od společnosti druhou šanci. Pro některé je ukázkovým příkladem člověka, který i přes všechny životní překážky dokázal jít dál.

Čágo belo, šílenci

Jiní ovšem namítají, že na druhé šance ani změnu osobnosti nevěří a známé moderátorce legendární televizní hitparády Eso přejí už jen to nejhorší. I to ale Tereza zvládá s nadhledem, na kritiku je prý zvyklá.

Po drogové minulosti se Tereza Pergnerová na výsluní znovu dostala díky moderování reality show VyVolení a později také pořadu Mise nový domov. Kromě toho moderovala i reality show Farma. Tereza aktuálně žije s partnerem Jiřím Chlebečkem a vychovává syna Samuela a mladší dceru Nathalii.


Související články

Další články