Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Pergnerová promluvila o závislosti: Odvykání mi pomohlo, poznala jsem samu sebe

Tereza Pergnerová promluvila o závislosti: Odvykání mi pomohlo, poznala jsem samu sebe
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Moderátorka Tereza Pergnerová (43) má za sebou drogovou zkušenost. Boj se závislostí před mnoha lety úspěšně vyhrála a dnes je z ní zodpovědná maminka. Málokdy se o své závislosti vyjadřovala, až teď otevřeně promluvila. Odvykání z heroinu ji posunulo na mnohem silnější lidskou úroveň.

Pergnerová promluvila pro Český rozhlas. Otevřeně popsala detaily, které ji přenesly ze světa feťáků do světa svobodných lidí. "Vše, co se odehrálo při odvykání z látky heroin, mně v konečném důsledku mnohé přineslo. Tím nechci říct, že bych tuto zkušenost opakovala nebo doporučovala. Ale v mém životě to mělo přejít skrze tuto zkušenost. Díky drogám jsem poznala strašně samu sebe,“ svěřila se oblíbená moderátorka, která je aktuálně vidět v pořadu Mise nový domov

O drogách a své závislosti mluvila i se synem Samuelem. "O drogách jsem mu vždycky vyprávěla. Ví, jaká jsou rizika, ví, čím jsem si prošla. Ukázala jsem fotografie se stříkačkou v ruce. On to ví a já vím, že on není hloupý. On s těmi informacemi pracuje a já ho nemohu hlídat a přenášet na něj svůj strach a svou neschopnost vyargumentovat, že by se to mohlo stát," pokračovala Pergnerová o tom, že se svým synem mluvila o své závislosti. Sama Tereza moc dobře ví, že jako skvělá máma udělala vše pro to, aby svého potomka od drog odradila. A tím, že se synem mluví na rovinu, je ráda, že udělala maximum, aby se Samuel drsné zkušenosti vyvaroval.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy