Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Pergnerová opět v akci: Komu pomůže ve své nové show? Připravte si kapesníčky!

Tereza Pergnerová pomůže panu Zdeňkovi a jeho dvěma vnukům!
Zdroj: reprofoto: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Tereza Pergnerová je empatická moderátorka, která se lidem vždycky snažila pomáhat. A nejinak to bude i v novém pořadu, ve kterém se po dlouhé televizní pauze objeví. V show Akce nový domov bude pomáhat lidem, kteří se potřebují odrazit ode dna, ale nemají na to prostředky. Hned v první epizodě ji čeká pořádný šok.

V čem vlastně bude Terezina pomoc spočívat? Její tým bude vybraným rodinám předělávat byt, aby jim ušetřil práci i finance. Někde žijí lidé v totálně nevyhovujících podmínkách a leckdy musí v takovém prostředí být i děti.

Jako třeba v případě třináctiletého Daniela a jedenáctiletého Dominika. Ty už deset let obětavě vychovává jejich dědeček Zdeněk Sporer (69). I když mu osud připravil do cesty mnoho překážek, on se nevzdává. S vnuky žije v malém panelákovém bytě v Mostě. Své vnuky se snaží zaopatřit, jak jen to jde, ale na všechno mu samozřejmě peníze nezbývají.

A jak vůbec došlo k tomu, že pan Zdeněk je sám na výchovu dvou mladých kluků? Jeho manželka jej opustila kvůli nemoci jejich dcery. Ta měla epilepsii a jeho manželka s druhou zdravou dcerou prostě odešla. Zdeněk zůstal na výchovu i nemoc sám. Když si našla jeho dcera přítele, myslel si, že všechno bude jenom lepší.

Porodila dva syny, ale jednoho dne se vypařila. Zmizela i s přítelem. Pan Zdeněk se prý později dozvěděl, že zemřela. Neví ani kdy a jak. A tak zůstal s vnuky sám a dělá pro ně to nejlepší, co dokáže.

Tereza Pergnerová a její tým mu jistě ve středu ve 20:20 na Nově vykouzlí úsměv na tváři!

Související články

Další články