Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tereza Pergnerová je zpět v plné síle! Co si pro nás nachystala?

V minulosti byla Tereza pěkně divoká.
+ Dalších 14 fotografií
Tereza Pergnerová se dnes ukáže opět v novém světle! Bývalá hvězda pořadu ESO žije dnes spořádaným životem, a proto chce dobrem a svým novým přístupem změnit svět!

Těžké časy, kdy bojovala s drogovou závislostí, už má Tereza Pergnerová (42) dávno za sebou. Díky svému odhodlání a vítězství nad drogovou závislostí, která ji v jeden moment naprosto zlomila, je vzorem pro ty, kteří se také ocitli v nějaké těžké životní situaci.

Moderátorka tedy byla jasnou volbou pro nový pořad TV Nova, který je tak trochu podobný slovenskému pořadu „Modré z neba“, který rovněž pomáhá potřebným. Tamní hvězda a moderátor Vilo Rozboril se díky tomu stal nejpopulárnějším moderátorem celého Slovenska.

Tereza se už osvědčila v hudební hitparádě ESO i při reality show Vyvolení nebo Farma. Dnes se na obrazovky vrací zpět s pořadem „Akce nový domov“. Tento pořad má dát příležitost rodinám hodit starosti o bydlení za hlavu a vstoupit do nové, lehčí a zároveň hezčí životní etapy. Tentokrát se Pergnerová natáčení nezúčastní jen jako moderátorka, ale sama přiloží ruku k dílu a bude stavit nový domov.

Co si, Terezo, představíte pod pojmem domov?

„To, co mám. Rodina, zázemí, velký stůl… Prostor, kde si umíme říkat i nepříjemný věci právě proto, že nám na sobě záleží. A hodně zvířat – učitelů,“ popsala svoji představu domova Tereza.

Věříme, že s tímto přístupem Tereza do budoucna udělá spoustu lidí šťastnými!

Mohlo by vás zajímat

Další články