Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tereza napráskala komplice: Dva z nich už mají, známe jména

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 24 fotografií
Zapeklitý případ kolem Češky Terezy H., která pašovala devět kilo heroinu, se začíná pomalu, ale jistě rozplétat. Po výslechu mladé dívky zahájila policie velkou razii po celém Láhauru. Na základě výpovědi Terezy se podařilo policii zajmout jejího komplice, který prozradil další jméno. Otázkou zůstává, zda to, že Tereza spolupracuje s policií, jí nějak pomůže.

Tereza H. udělala moc dobře, kdy si uvědomila, že bude pro ni mnohem lepší spolupracovat s policií než si nesmyslně vymýšlet báchorky o tom, jak se jí do kufru dostalo devět kilo heroinu. Policie dívku vyslýchala a díky tomu začíná pomalu rozplétat zapeklitý případ.

Pákistánským úřadům se podařilo zajmout komplice Terezy, který se jmenuje Shoaib a pracuje jako obchodník s nemovitostmi. O nových informacích informoval portál Breakingnewspak­.com.

Zatčení muže bylo provedeno na základě informací, které policii poskytla Češka, která se momentálně nachází ve čtrnáctidenní vazbě. Podezřelý podnikatel napráskal dalšího člena. Mělo by se jednat o Aftaba, který by měl být také součástí organizovaného zločinu.

V současné době probíhají další razie, aby byl dopaden i třetí pachatel, který je prozatím na svobodě. Policie nyní zkoumá všechny kamery na letišti, aby se jim podařilo dopadnout muže, jenž Terezu dovezl na letiště. Informoval o tom portál SAMAA.

Zatím to vypadá, že se celý případ kolem Terezy začíná pomalu rozplétat. Je dobře, že Tereza spolupracuje, ale bez trestu neodejde.

Související články

Další články