Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tereza Maxová se pochlubila synem Tobiasem: Z krasavce šílí i Simona Krainová

Tereza Maxová se pochlubila synem Tobiasem: Z krasavce šílí i Simona Krainová
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
model
Topmodelka Tereza Maxová (49) se na sociálních sítích pochlubila svým pohledným synem Tobiasem Joshuem Fetterleinem, který nedávno oslavil 20. narozeniny. Tobias vyhrál geny na plné čáře, protože se uchytil jako model a nejedna žena z něj jde do kolen.

Jedna z věcí, na kterou může být Tereza Maxová rozhodně pyšná, je její syn Tobias. Ostré rysy, plné rty, rozcuchané vlasy a tzv. líný pohled omámí nejednu ženu, ať jí je dvacet, nebo se blíží k 50. Tobias Joshua Fetterlein oslavil nedávno 20. narozeniny a Maxová se rozhodla mu popřát i prostřednictvím sociálních sítí.

"Teď a před 20 lety v záři reflektorů. Vše nej, Tobiáši, díky tobě vím, co to je být mámou," zní Terezino přání k narozeninám jejího synka. A k blahopřání se přidaly i další české krásky, jako je například Daniela Peštová nebo Simona Krainová. Ta například napsala pouhé "OMG!" do komentáře.

Jako malý byl Tobias úplně k sežrání. Blond vlasy, studánkově modré oči a nepřítomný pohled. Ten mu teď pomáhá při modelingovém focení a pro ženy je to pastva pro oči. Slečny však mají smůlu. Podle Tobiasova Instagramu to totiž vypadá, že má přítelkyni. Tak alespoň se můžete dívat...

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy