Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Tereza Maxová oslavila 50. narozeniny v Africe: Tohle byl ten nejlepší dárek

Tereza Maxová oslavila 50. narozeniny.
Zdroj: foto Tereza Maxová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Česká topmodelka Tereza Maxová oslavila své padesáté narozeniny v divočině v Africe po boku svého manžela Buraka Oymena (48). Svou cestu, při které se setkala s místními obyvateli, ale také s gorilí rodinkou na území Rwandy, sdílela na svých sociálních sítích. Také si romanticky s manželem prožila na vlastní kůži scénu z filmu Vzpomínky na Afriku s Meryl Streep a Robertem Redfordem. A jaký byl ten nejlepší dárek? Budete překvapení.

Topmodelka Tereza Maxová si své padesáté narozeniny bude pamatovat až do konce svého života. S manželem Burakem Oymenem vycestovali do krás Afriky, konkrétně do Rwandy, kde navštívila místní vesnici, kam přivezla dětem potřebné dárky, také si s nimi zatančila a zazpívala.

Po boku manžela vyrazila i za horskými gorilami. "Dnes jsme se setkali s Kwisanga, jméno Kwisanga znamená 'cítit se jako doma', a to je přesně pocit, který v nás Rwanda a gorily zanechaly v den mých narozenin," uvedla ke snímku z nevšedního zážitku, který můžete za 30 tisíc korun prožít na vlastní kůži.

Nejlepší narozeninový dárek: Šampon a kondicionér

"Nejlepší narozeninový dárek, šampon a kondicionér," napsala k fotografiím, které fanouškům ihned připomněly romantický film Vzpomínky na Afriku s Meryl Streep a Robertem Redfordem. "A byly při mytí i verše, jako měla Meryl Streep?" zeptala se jedna ze sledujících, která mířila na Redfordova slova, kdy ve filmu citoval slova básníka Samuela Taylora Coleridge z balady Píseň o starém námořníkovi. "I verše," odpověděla Maxová.

V galerii se podívejte, jak ojediněle Tereza Maxová oslavila své 50. narozeniny.Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy