Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Tereza Maxová na 30 let starých fotkách: Něco mezi Polívkovou a Thurman, tleskají jí

Tereza Maxová na 30 let starých fotkách: Něco mezi Polívkovou a Thurman, tleskají jí
Zdroj: S povolením Terezy Maxové
Fotky uvnitř!
Dechberoucí modelka Tereza Maxová (49) se se svými fanoušky podělila o sérii černobílých fotek, které nafotila ještě jako úplně mladičká. A pánskému osazenstvu popadaly brady. Tereza na snímcích vypadá jako elegantní bohyně sexu!

"Jedno z mých prvních focení s úžasným fotografem a tím nejmilejším chlapem Givannim Gastelem. Odpočívej v pokoji, budeš nám chybět," připsala k sérii černobílých fotografií Tereza Maxová Na snímcích je zachycená ještě jako úplně mladičká. Svým pohledem ale uměla objektiv hypnotizovat už tenkrát. Topmodelka pózuje v luxusních černých šatech s vysokým culíkem a dokonale klenutým obočím a na fotkách fanouškům připomíná americkou herečku Umu Thurman (50), jiní spatřují jistou podobu s Annou Polívkovou. Každopádně jí všichni fotky jednohlasně chválí.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Ze snímků devadesátá léta prostě nestačí sálat. V luxusních bílých šatech se čtvercovým výstřihem ukazuje Tereza svůj vražedný dekolt. Hlavní roli hrají vlasy sčesané dozadu, Tereziny vysoké lícní kosti a její dokonale rovný nos. Na snímcích dokazuje, že si svět modelingu podmanila právem. V téhle sérii fotek totiž vypadá tuzemská modelka jako superhvězda. A ani fanoušci nestačili pět na retro vzpomínkové fotky chválu. "Víc než krásná," padaly komentáře na Tereziných sociálních sítích. "Jsi bohyně," shodli se lidé unesení modelčiným půvabem.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy