Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tereza Mašková ze SuperStar nezadržitelně kyne: Mohutná stehna se už skoro nevejdou na obrazovku

Mašková nezadržitelně kyne.
+ Dalších 16 fotografií
Tereza Mašková má našlápnuto stát se vítězkou letošní SuperStar. Ohrozit ji mohou už pouze Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková, s nimiž se probojovala až do samotného grandfinále. Vedle skvělého hlasu by ale Tereza měla mít i dokonalou postavu. Tou se však bohužel pyšnit nemůže, naopak stále víc kyne!

Pro mnohé je už uzavřená věc, že se Tereza Mašková (22) stane vítězkou SuperStar 2018. Dokonce se objevují konspirační teorie, že její výhra je předem domluvená. Vždyť už na castingu od poroty slyšela, že určitě bude ve finále.

Od vítězky tak velkolepé pěvecké soutěže se ale čeká víc než skvělý a zajímavý hlas. Bezchybnou by měla mít i image. Tenhle bod bohužel splňuje jen napůl. Zatímco její růžová hříva je perfektním poznávacím znamením, dokonalá postavička to rozhodně není.

Tereza totiž od začátku v soutěži pořádně nakynula. Vidět to bylo už na začátku finálových kol. Teď ale předvedla ještě macatější stehna. „Měla bys skočit do fitka, takhle jedna z nejlepších účastníc SuperStar vypadat nemá,“ vzkázal Maškové jeden z diváků na sociální síti. A nebyl zdaleka sám.

Uvidíme, zda si Tereza vezme rady k srdci a začne na postavě usilovně makat.

Mohlo by vás zajímat

Další články