Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza Mašková slaví 24. narozeniny: Podívejte se na nejhezčí snímky vítězky SuperStar

Zdroj: Ariana Bernard
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Zpěvačka Tereza Mašková, která se proslavila vítězstvím v soutěži SuperStar, slaví 24. narozeniny. Kráska s růžovými vlasy je sice mladičká, ale pěveckých zkušeností má habaděj, hlas má jako zvon a navíc je to skutečně pohledná žena. Podívejte se na její nejlepší fotky.

Tereza Mašková se o pěveckou kariéru pokoušela dlouhá léta. Poprvé své štěstí zkusila v roce 2010 v show Česko Slovensko má talent, kde sice postoupila, ale jako šedá myška nedošla nikterak daleko. Když se pak na obrazovkách objevila znovu, všem vyrazila dech.

Na castingu do páté řady soutěže Česko Slovenská SuperStar Tereza zazářila nejen díky svému zpěvu, ale porotu i diváky okouzlila svou vizáží. Z oplácané dívenky se stala nádherná dospělá žena s dokonalou postavou a vlasy tak růžovými, až zářily do dálky.

Na rozdíl od jiných účastníků soutěže na sobě Tereza pilně maká a je o ní slyšet i měsíce poté, co ji vyhrála. Nahrává písně, vydává alba a navíc září na spoustě společenských akcí. Vyzkoušela si dokonce i roli modelky.

Spokojený život

Kromě kariéry se Tereze Maškové daří i v osobním životě. Po boku přítele Olivera je šťastná už několik měsíců a ze společných snímků, kterými se čas od času pochlubí na sociální síti, je znatelné, že jí její milý vždy vykouzlí úsměv na tváři. Podívejte se do galerie na nejkrásnější snímky vítězky SuperStar, která svou kariéru během chvíle dokázala dotáhnout opravdu daleko.

Související články

Další články