Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Mašková řádí v Itálii: SuperStar v mokrém tričku předvedla své přednosti

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
odhalená
Vítězka zatím poslední řady soutěže Česko Slovenská SuperStar Tereza Mašková (23) už krátce po své výhře dokázala, že se nebojí odhalit. Nafotila reklamu na spodní prádlo a vypadala skvěle. Nyní se rozhodla ukázat své vnady bez nároku na honorář, a to rovnou v mokrém tílku, ve kterém se koupala v Itálii.

Tereza Mašková prošla od doby, kdy ji diváci poprvé spatřili na televizních obrazovkách, velkou proměnou. Když se ještě jako oplácaná dívka ukázala v televizní soutěži Česko Slovensko má talent, porotce si okamžitě získala svým zpěvem. O několik let později se rozhodla poprat o titul SuperStar a jen málokdo si nevšiml, jak moc se změnila. Výrazně zhubla a díky svým růžovým vlasům vyčnívala z davu. Byl to však její hlas, díky kterému se nakonec stala vítězkou.

Poslední SuperStar si je dobře vědoma svých předností a nebojí se odvázat. Poté, co na Instagram přidala zcela obyčejné fotky z Itálie, překvapila své fanoušky snímkem, na kterém stojí ve vodě v mokrém tílku odhalujícím její přednosti. V komentářích se okamžitě objevila spousta komplimentů, v nichž fanoušci hovoří především o tom, jak obdivují zpěvaččiny tvary.

Z dříve zakřiknuté šedé myšky se během let zkrátka stala odvážná kráska, která se nebojí ukázat svou ženskost. Zda se mohou fanoušci těšit i na další podobné snímky, je otázkou, podle komentářů je však patrné, že především mužské osazenstvo sociálních sítí by pohledem na odhalenou Terezu rozhodně nepohrdlo. Podívejte se v galerii a posuďte sami, jak jí to sluší.

Související články

Další články