Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tereza Mašková prožívá nejhorší období života: Drsný rozchod s přítelem a psychické dno!

Zdroj: instagram
+ Dalších 16 fotografií
Jeden by si myslel, že finalistka soutěže SuperStar 2018 Tereza Mašková (22) prožívá jedno ze svých nejlepších období v životě. Již před osmi lety se snažila prorazit v show Česko Slovensko má talent, kde z ní byli sice porotci paf, ale následně se po ní slehla zem. Nyní se to konečně vyplatilo. Bohužel rychle nabytá sláva a pozornost lidí přinesly Tereze i velké trápení. O co jde?

Tereza Mašková má dar od boha. Jakmile se objeví na pódiu a otevře pusu, tak i ti největší kritikové zavřou ústa. Pohledná růžovovlasá divoženka má zlato v hrdle. Už když jí bylo čtrnáct let, tak se pokoušela ze všech sil prorazit v show Česko Slovensko má talent

Porota včetně Lucie Bílé (52) z ní byla unesena, ale řekněme si na rovinu, že v té době chyběla Tereze šťáva a šmrnc. Byla to malá copatá holka, s kily navíc a nebyla ničím zajímavá. Proto není divu, že jakmile odkráčela z velkého pódia, tak se po ní slehla zem.

O osm let později ale pochopila, co všechno musí udělat pro to, aby uspěla, a že jenom perfektní hlas nestačí. V současné době stojí před porotou téměř vítězka. Sebevědomá, krásná, zajímavá a originální.

Možná by si někdo řekl, že tahle holka má v současnosti úplně všechno, co chce. Pravda je ale taková, že Tereza prožívá současně jedno z nejlepších a nejhorších životních období. Je šťastná, že se v SuperStar dostala tak daleko, ale v osobním životě se jí vůbec nedaří.

Tajný zdroj redakci eXtra.cz prozradil, že s Terezou se rozešel její přítel, kterému dokonce věnovala v jednom z kol písničku a byla do něj opravdu hodně zamilovaná. Údajně toho má být na ni opravdu hodně a často nyní pláče.

„Tereza je na tom psychicky špatně. Každou chvíli se hroutí a pláče. Je toho na ni moc. Navíc jí ještě krachl vztah, na kterém jí dost záleželo," prozradil. Věříme, že Tereza tohle nešťastné období překoná a zase bude všechno tak, jak má být. Všichni téhle éterické krásce drží pěsti.

Související články

Další články