Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tereza Mašková je proti holce (13) jako z jiného století nula: Tohle je SuperStar! VIDEO

+ Dalších 12 fotografií
Česko svoji SuperStar už našlo. Bohužel už několikátou v řadě a lidi to přestává bavit. Možná kdyby se v této soutěži objevil konečně pořádný talent, který je perfektní po všech stránkách, tak by měli lidé chuť zase se dívat na jinak nudnou estrádu plnou ustrašených puberťáků. To v Británii našli opravdový poklaad, který se rodí jednou za sto let. Courtney Hadwin (13) předvedla nevídanou show, která ji katapultovala mezi hvězdy pěveckého šoubyznysu. Její vystoupení musíte každopádně vidět.

Tereza Mašková se stala další českou SuperStar. Bohužel si už nikdo nepamatuje, kterou v pořadí. Je sice pravdou, že Tereza zpívá ze všech finalistů nejlépe, ale takhle pravá SuperStar opravdu nevypadá.

Hlas totiž není všechno. Tereze chybí pořádná šťáva a charisma. Růžové vlasy jsou fajn ozvláštnění, ale to má v dnešní době každá druhá. Vsadíme klidně pytel zlata, který nemáme, že do roka a do dne po Maškové neštěkne ani pes.

Pokud chcete slyšet opravdovou SuperStar, která má všechno pro to, aby se mohla stát celosvětovou hvězdou, tak si poslechněte třináctiletou Britku Courtney Hadwin. Ta svým zpěvem a elánem okouzlila porotu v soutěži Amerika má talent natolik, že okamžitě zmáčkli zlatý bzučák, který ji katapultoval až do finále. Lidé ji považují za novou Janis Joplin, která jako kdyby se tu zjevila z minulého století.

Mohlo by vás zajímat

Další články