Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Mašková boduje v SuperStar: Poznali byste ji i s černými vlasy a bez make-upu?

Poznáváte jí?
Zdroj: instagram
+ Dalších 17 fotografií
Tereza Mašková je velkou favoritkou v letošní SuperStar 2018. Dokonce jí dávají velkou naději i sázkové kanceláře, kde si můžete vsadit na absolutního vítěze letošní pěvecké soutěže. Tereza je hodně výrazná právě díky růžové barvě vlasů, ale nebylo tomu tak vždy!

Milá, sympatická a hlavně talentovaná Tereza Mašková (22) letos září v pěvecké soutěži SuperStar 2018. Je velkou favoritkou a do povědomí lidí se dostala také díky své výrazné barvě vlasů, která je momentálně něco jako poznávací znamení.

Tereza ale nebyla vždycky takto výrazná. V minulosti měla tmavé vlasy a také se skoro vůbec nelíčila. Pokud by nezměnila barvu vlasů, zřejmě by se ztratila v davu. Její kolegyně v letošní finálové desítce jsou všechny brunetky, a tak je dost možné, že by to nebylo tak jednoznačné, co se týče favoritů.

Terezinou velkou fanynkou je i top modelka Simona Krainová (45), která sdílela její nedělní vystoupení na svém Instagramu a označila ji za jasnou vítězku. Co myslíte, opravdu výrazná image a silný hlas pomůžou Tereze zvítězit?

Podívejte se do galerie, kde jsou fotografie finalistky před tím, než změnila barvu vlasů a svoji vizáž. V minulosti se líčila pouze minimálně a nestyděla se podobné fotografie uveřejnit na sociálních sítích.

Související články

Další články