Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza Kostková ze StarDance se tajně vdala! Kdo je jejím vyvoleným?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Oblíbená herečka Tereza Kostková, která bude moderátorkou taneční show StarDance, se před třemi lety rozvedla s režisérem Petrem Kracikem (60), se kterým má syna Antonína. Dlouhou dobu byla sama a své soukromí si pečlivě chránila. Teď se ale zdá, že je vše jinak!

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková (42) se objeví na televizních obrazovkách už tuhle sobotu v roli moderátorky oblíbené show StarDance. Kromě toho se ale podle všeho v jejím životě událo něco, co se jí povedlo ututlat poměrně dlouhou dobu.

Herečka se totiž v tichosti vdala a jejím novým manželem se stal režisér Jakub Nvota. S ním byla pouze jednou viděna v centru Prahy na romantické procházce začátkem června. Drželi se za ruce, poměrně dobře se bavili a následně odjeli taxíkem pryč.

To, že jsou manželé, zjistil web sedmicka.tyden.cz poté, co si Tereza změnila jméno v živnostenském rejstříku a katastru nemovitostí na nové jméno – Tereza Nvotová Kostková. Také se měla sejít koncem srpna rodina Terezy v Táboře v Housově Mlýně, kde se velmi často pořádají právě svatební hostiny.

Související články

Další články