Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tereza Kostková v županu, bez make-upu a neučesaná. Smál se jí i Marek Eben!

Terka nenalíčená a v županu. V sexy samici se proměnila až pár
chvil poté.
Zdroj: herminapress.cz

V poslední době se roztrhl pytel s celebritami, které se nám ukázaly nenalíčené. Už jsme vám přinesli dobrou zprávu o Táně Kuchařové (25), která nenalíčená vypadá snad ještě lépe než s tunou make-upu, jak jsme na ni zvyklí. Bohužel ne každý má takové štěstí. Důkazem budiž snímky Terezy Kostkové (37), na nichž je zachycena nejen bez make-upu, ale i neučesaná. Pro ty z vás, kteří by ženu na zmíněných fotografiích nepoznali, znovu opakujeme: ano, opravdu jde o Terezu Kostkovou.

Snímky pochází z ateliéru na Barrandově, kde známá moderátorka a herečka spolu s Markem Ebenem uvádí každou sobotu taneční soutěž StarDance. Naštěstí má Česká televize tým zkušených profesionálů. Sice jim to trvalo pár hodin, ale výsledek stál za to – na večerní natáčení pořadu StarDance již byla připravena v krásné robě a díky make-upu jsme ji poznali.

Zajímavé jsou tak nejen snímky předcházející generálce, na nichž je Tereza v ponožkách a viditelně v domácím rozpoložení, ale i záběry přímo z generálky, kde je na tváři Marka Ebena patrný velký úsměv, ba místy dokonce smích. Že by se jinak seriózní moderátor své kolegyni smál?

Související články

Další články