Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tereza Kostková slaví 42. narozeniny: Proč má majitelka dokonalých dekoltů smůlu na chlapy?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Tereza Kostková (42) patří mezi jedny z našich nejlepších hereček. Je půvabná, velmi pracovitá, úspěšná, ale největší problémy má právě s láskou. Kromě herectví se také věnuje už několik let moderování oblíbeného diváckého pořadu StarDance. Tereza je jasným příkladem toho, že v životě zkrátka nemůžeme mít všechno. I když v posledních týdnech to vypadá, že konečně našla oporu v novém muži. Na jak dlouho ale?

Herečka Tereza Kostková (42) je velmi úspěšná a u diváků oblíbená. Hrála v celé řadě seriálů, lidé ji zbožňují a navíc je to velmi příjemná a pracovitá žena. Bohužel ani tyto vlastností jí nezaručily štěstí v lásce.

Před dvanácti lety si vzala za manžela divadelního režiséra Petra Kracika. Byla do něj zamilovaná až po uši a doufala, že to bude láska na celý život. To se ale šeredně zmýlila. V době, kdy se Tereza zamilovala do Petra Kracika, byl ještě zadaný s herečkou Veronikou Gajerovou

Tereza ovšem použila všechny možné ženské zbraně, aby jej ulovila. A povedlo se. Čtyři roky spolu randili, než mu začínající herečka oznámila, že spolu čekají dítě. Petr na nic nečekal a požádal svoji přítelkyni o ruku.

Po narození syna Toníka vypadal jejich vztah idylicky. Ale ne na dlouho. Záhy přišla krize, o které si pár myslel, že ji nakonec zažehnal. Vztah se jim ale nakonec zachránit nepodařilo, před dvěma lety oznámili, že jdou od sebe a následně se rozvedli.

Ani jeden z partnerů nikdy neuvedl důvod rozchodu. Poté byla Tereza hodně dlouho sama. V současné době se na ni usmálo štěstí. Moderátorka StarDance má randit s divadelním režisérem Jakubem Nvotou (41). Zachyceni fotoaparáty byli hlavně na pražském náměstí Republiky a v okolí, kde se láskyplně drželi za ruce Tak snad našla vytoužené štěstí.

Související články

Další články