Herečka Tereza Kostková (42) je velmi úspěšná a u diváků oblíbená. Hrála v celé řadě seriálů, lidé ji zbožňují a navíc je to velmi příjemná a pracovitá žena. Bohužel ani tyto vlastností jí nezaručily štěstí v lásce.

Před dvanácti lety si vzala za manžela divadelního režiséra Petra Kracika. Byla do něj zamilovaná až po uši a doufala, že to bude láska na celý život. To se ale šeredně zmýlila. V době, kdy se Tereza zamilovala do Petra Kracika, byl ještě zadaný s herečkou Veronikou Gajerovou.

Tereza ovšem použila všechny možné ženské zbraně, aby jej ulovila. A povedlo se. Čtyři roky spolu randili, než mu začínající herečka oznámila, že spolu čekají dítě. Petr na nic nečekal a požádal svoji přítelkyni o ruku.

Po narození syna Toníka vypadal jejich vztah idylicky. Ale ne na dlouho. Záhy přišla krize, o které si pár myslel, že ji nakonec zažehnal. Vztah se jim ale nakonec zachránit nepodařilo, před dvěma lety oznámili, že jdou od sebe a následně se rozvedli.

Ani jeden z partnerů nikdy neuvedl důvod rozchodu. Poté byla Tereza hodně dlouho sama. V současné době se na ni usmálo štěstí. Moderátorka StarDance má randit s divadelním režisérem Jakubem Nvotou (41). Zachyceni fotoaparáty byli hlavně na pražském náměstí Republiky a v okolí, kde se láskyplně drželi za ruce. Tak snad našla vytoužené štěstí.