Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tereza Kostková o komedii Nikdy neříkej nikdy: Cítila jsem pověstné motýly v břiše, říká

Tereza Kostková a Tomáš Maštalír ve filmu Nikdy neříkej nikdy.
Zdroj: Bontonfilm
+ Dalších 5 fotografií
NATÁČENÍ

Tereza Kostková, která právě slaví 47. narozeniny, v posledních letech sbírá jednu úspěšnou roli za druhou. A již toto léto zazáří i v nové české romantické komedii Nikdy neříkej nikdy. Film vznikal dva roky a kromě Česka a Slovenska se natáčel i v africké Keni, kam se štáb přesunul, když dlouho a neúspěšně čekali na přírodní sníh. Jak se herečce natáčení líbilo, sdělila redakci eXtra.cz prostřednictvím distribuční společnosti.

„Jsem šťastná, že jsme film dokončili. Kvůli posledním obrazům jsme čekali na zimu a na sníh, ale nakonec jsme si museli sníh sami vyrobit, protože žádný nebyl. Celou tu dobu čekání jsem se těšila, že se s celým štábem na Slovensku zase uvidíme. Když jsem se nakonec měla vrátit na ‚místo činu‘, které mám i s jeho lidmi ráda, cítila jsem až pověstné motýly v břiše,“ popsala závěr natáčení herečka Tereza Kostková. „Bylo to docela výstižné, protože i naše filmové postavy se vracely tam, kde jim už jednou bylo spolu dobře. V tu chvíli jsem se cítila úplně stejně jako moje postava,“ dodala představitelka hlavní role.

Skončí Kostková ve StarDance?

Tereza Kostková se do paměti diváků zaryla především svým působením v úspěšné taneční soutěži StarDance, kterou spolu s Markem Ebenem moderují již 15 let. Před časem však redakci eXtra.cz přiznala, že pomýšlí na odchod: „Svůj konec ve StarDance si umím představit, a dokonce si i musím umět představit. Tak jako je důležité umět věci začít, tak v naší profesi je velmi důležité znát umění skončit. Takový den určitě přijde. Tím nemyslím konec celého pořadu, ale můj. Neumím si představit být tam jako moderátorka do 80 let, to by nikdo nechtěl,“ řekla nám v rozhovoru. Konec své úspěšné herecké kariéry ale určitě neplánuje.

Hvězdné obsazení filmu

Hlavní hrdinkou filmu Nikdy neříkej nikdy je sympatická a rázná cvičitelka jógy, které nevyšlo manželství a chce se věnovat hlavně své práci a dětem v pubertě. Se štěstím v lásce už nepočítá a nemá na něj ani čas, ale nikdy nevíte, co se stane dál. Kromě Kostkové se v této letní komedii můžete těšit také na Tomáše Maštalíra, Lenku Krobotovou, Ondřeje Sokola, Pavlu Tomicovou či Eriku Stárkovou.

Snímek vznikal pod taktovkou režiséra Braňo Mišíka (51), který má za sebou již hity jako Všechno nebo nic či Příliš osobní známost. Nikdy neříkej nikdy je pro mě specifický film, protože jsem do situací v něm mohl vložit něco ze sebe, své vlastní pocity. Doufám, že se nám do filmu povedlo dostat něco, co zavání ‚člověčinou‘,“ vyjádřil se režisér.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy