Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tereza Kostková má nového chlapa: Po Kracikovi sáhla tvář StarDance po mladším modelu!

Zdroj: Showpix
+ Dalších 10 fotografií
Po rozpadu manželství s režisérem Petrem Kracikem (60) byla Tereza Kostková (41) relativně dlouho sama, a pokud nebyla, podařilo se jí to tajit. Nyní zřejmě zkonstatovala, že svoji novOu lásku chce ukázat světu a ruku v ruce kráčela ulicemi s novým objevem. O koho se jedná?

Každý člověk má právo na lásku. Té se dostalo i Tereze Kostkové (41), na kterou se po rozvodu s režisérem Petrem Kracikem konečně usmálo štěstí. Křížem krážem se procházeli nočními ulicemi s divadelním režisérem Jakubem Nvotou (41). Zachyceni fotoaparáty byli hlavně na pražském Náměstí republiky a v okolí, kde se láskyplně drželi za ruce.

Herečka a moderátorka StarDance na sobě měla blyštivý overal a neopomněla si na sebe vzít podpatky. Nvota dal přednost pohodlnějšímu modelu. Mikina s kapucí a brašna přes rameno z něho dělala učiněného pohodáře. Uvidíme, kdy ho Kostková oficiálně představí světu jako svého nového partnera. Třeba to bude dřív, než Tereza na podzim začne tradičně s Markem Ebenem moderovat nejnovější řadu StarDance-2018.

Jiskra mezi dvojicí nejspíš přeskočila v práci, neboť Jakub režíruje divadelní kusy, v nichž Tereza hraje.

Související články

Další články