Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Kostková čeká miminko?! Nechtěla, aby jí Eben sahal na bříško!

Zdroj: Showpix
+ Dalších 42 fotografií
Těhotenství je dar
Zatoužila Tereza Kostková (42) po dalším potomkovi? První syn Antonín z manželství s Petrem Kracikem (60) už je v pubertě, a tak je možné, že se v novém svazku s Jakubem Nvotou (41) moderátorce roztikaly biologické hodiny nanovo. Myslí si to alespoň fanoušci, kteří o těhotenství stálé tváře StarDance už několik dní vášnivě spekulují. A po sobotním finálovém večeru jejich špitání ještě zesílilo, zasadil se o to Marek Eben (60).

O tom, že je Tereza Kostková těhotná, už několik dní spekuluje řada fanoušků. Na předposlední kolo StarDance 2018 si totiž oblékla růžové šaty, v nichž se jí viditelně rýsovalo bříško.

A lidé byli přesvědčeni, že musí jít o bříško těhotenské. „Tereza je čím dál tím krásnější, to vypadá, že čeká chlapečka,“ tipovali na sociálních sítích dokonce pohlaví případného miminka.

Jenže Kostková patří k těm, kdo si soukromí střeží snad nejpečlivěji v českém šoubyznysu. Sama ani neukázala nového manžela Jakuba Nvotu, museli je načapat až paparazzi v pražských ulicích. Pokud je moderátorka skutečně těhotná, určitě o tom nebude veřejně štěbetat.

To ale otevírá další prostor pro spekulace fanoušků. Po sobotním finálovém večeru letošní StarDance jim pomohl Marek Eben, který Kostkovou objímal kolem pasu. Té se to očividně moc nezamlouvalo, protože na jeho ruku dala svou. Snaha o její odsunutí byla víc než patrná. Bála se snad, aby se nic nestalo miminku?

Těžko říct, ukáže to až čas. Zatím jde o pouhopouhé dohady, o kterých fanoušci mluví na sociálních sítích.

Související články

Další články