Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tereza Kerndlová zůstala kvůli koronaviru uvězněná ve Španělsku a posílá vzkaz

Zdroj: archiv Tereza Kerndlová
+ Dalších 5 fotografií
Sekne jí to
Nebezpečný koronavirus se ve světě šíří nezastavitelnou rychlostí. Na to poslední dobou reaguje i řada světových, ale i českých celebrit, jako například zpěvačka Tereza Kerndlová (33). Kvůli tomu, co se děje v její domovině, se rozhodla prodloužit si dovolenou a pro jistotu si pořídit respirátory.

V České republice je situace kolem koronaviru den ode dne horší. Nakažených stále přibývá, a proto se vláda rozhodla k radikálním řešením: uzavření škol a zákaz všech veřejných i soukromých akcí s počtem přesahujícím 100 lidí Na to reaguje řada slavných celebrit, ke kterým se přidala i Tereza Kerndlová.

Nechce riskovat

Kerndlová se aktuálně nachází ve španělském městě Marbella, kde si užívá pohádkovou dovolenou. A protože se v Česku situace neustále zhoršuje, rozhodla se, že si svůj pobyt ve Španělsku prodlouží. "Jelikož jsou zrušeny všechny akce, prodloužila jsem pobyt do 31. 3. P.S. Zdravím vás všechny... dávejte na sebe pozor!" vzkázala svým sledujícím Tereza.

Také si pro jistotu pořídila respirátor, který si nechala poslat z Anglie. "Někde jsem četla, že riskuju... Ne, neriskuju. Koronavirus tady u nás v Marbelle není, ale i tak chci chránit sebe i své okolí, proto jsem si nechala poslat z Anglie respirátor," napsala si na sociální síť, kam včera vyvěsila tři nové fotky.

Na nejnovějších snímcích má na sobě jen kalhotky a vyhrnutý bílý rolák. Tvář si samozřejmě chrání novým respirátorem, ale i tak je sexy. Tereza je jasným důkazem toho, že i s respirátorem můžete vypadat naprosto úchvatně. Na žhavé fotky Terezy v respirátoru se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články