Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tereza Kerndlová ukázala tělo v plné parádě: Je to ztělesněná bohyně

+ Dalších 15 fotografií
krása
Zpěvačka Tereza Kerndlová (32) je jasným důkazem, že některé ženy zrají jako víno. Tato oblíbená zpěvačka a moderátorka vypadá lépe než kdy předtím. Pyšní se tělem bohyně a je si toho také plně vědoma - na svůj Instagram umisťuje fotografie, na kterých jí kusy látky zakrývají jen to nejnutnější.

Krásná byla vždy, o tom není pochyb. V poslední době je ale na její postavě znát, že tvrdě maká v posilovně. Tvarovaná stehna, ruce i pevné břicho… To není tělo vetché modelky, která „jen“ nejí. Modelkou by se ale mohla z fleku stát. Toho si také všímají její fanoušci. „Myslím, že Tereza se místo zpěvu měla věnovat modelingu, protože je vážně kus,“ napsal jeden z komentujících její nejnovější sexy fotku v plavkách.

Pro Terezu (32) se stalo cvičení a zdravé stravování životním stylem a je to opravdu znát. Své také jistě dělá spokojené zázemí. S manželem René Mayerem tvoří partnerskou dvojici už patnáct let a stále patří k nejšťastnějším párům českého šoubyznysu.

Zpěvačka se nechala slyšet, že dítě s manželem zatím neplánují. O sexy postavičku tedy v dohledné době nepřijde a fanoušci se tak i nadále mohou kochat jejími dokonalými křivkami.

Mohlo by vás zajímat

Další články