Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Kerndlová slaví půlkulatiny: Miminko s Reném neřešíme, žijeme jeden pro druhého

Tereza našla v Reném svého životního partnera.
Zdroj: foto Tereza Kerndlová
+ Další 4 fotografie
výročí

Tereza Kerndlová (35) patří mezi nejpůvabnější zpěvačky Česka. S přibývajícím věkem zdá se jako by rozkvétala. S manželem Reném Mayerem (51) se přestěhovala do slunného Španělska a letos oslavili 8 let od svatby. Ač se společně rodiči zatím nestali, tak si Tereza dle svých slov bezdětná nepřijde a s Reném žijí naplno jeden pro druhého. 

Zpěvačka Tereza Kerndlová slaví své pětatřicáté narozeniny, které oslavila hned poté, co narozeniny oslavila i její milovaná maminka Milada, jež se statečně již podruhé poprala s rakovinou prsu. "Moje nejoblíbenější váha! Všechno nejlepší k narozeninám, mami! Včerejším… Milujuuuuu Tě, to TY víš…," vzkázala své mamince prostřednictvím sociálních sítí.

Tereza Kerndlová, která má cit pro hudbu v rodině, začala budovat kariéru v dívčí kapele Black Milk, která se kvůli neshodám rozpadla, a v roce 2005 se vydala po vlastní ose.

Miminko není na pořadu dne

V dobách, kdy byla součástí tria, Tereza ovšem nezískala pouze zviditelnění a zkušenosti, ale zejména se seznámila se svým životním partnerem Reném Mayerem, se kterým dnes žije ve Španělsku a tvoří jeden z nejstabilnějších párů showbyznysu. Letos navíc oslavili i osm let od jejich svatebního dne. René má z předchozího vztahu syna Patrika, se kterým má Tereza skvělý vztah. Minulý rok se pro deník Blesk svěřila, že vlastní dítě zatím není na pořadu dne.

"Já si jako bezdětná nepřijdu. Právě proto, že je v mém životě manželův syn Patrik, a to už od svých devíti let. Vždycky jsem ho brala jako svého. Tenkrát to byl ještě drobný klučík, chodil do školy a já se s ním učila, jezdili jsme společně na výlety… A co se týče miminka s Rendou, zatím ho neřešíme. Žijeme hodně jeden pro druhého a je nám takhle spolu fajn. Zatím to není na pořadu dne."

Ve slunném Španělsku má Tereza s manželem dům přímo u pláže, není se tak čemu divit, že své fanoušky zásobuje zejména jednou žhavou fotkou v bikinách za druhou. 

V galerii si připomeňte ty nejžhavější snímky oblíbené české zpěvačky, která dnes slaví 35. narozeniny.


Související články

Další články