Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza Kerndlová představila svůj nový klip a je neskutečně krásná: Tohle tělo ví, jak upoutat pozornost!

Tereza Kerndlová je naprosto krásná.
Zdroj: archiv
+ Dalších 33 fotografií
Zpěvačka Tereza Kerndlová byla v posledních letech ve své sólové tvorbě úsporná, věnovala se spíš hostování v písních svých kolegů. Nezahálela však a pečlivě pracovala na novém hudebním materiálu. Ochutnávku z něj vypouští právě teď v podobě písně (a klipu) Přibliž mě blíž.

Přibliž mě blíž je skladba ve stylu tanečního popu, která pluje na vlně rádiových singlů. Videoklip k ní vznikal v Portugalsku, kde Tereza se svým týmem natáčela na nejžhavějších místech a v nejzajímavějších lokalitách. Vlastně se jedná o vůbec první Terezin videoklip realizovaný v zahraničí.

Svěží, letně laděný videoklip rozkrývá i malý osobní příběh: „Vypráví o vztahu dvou lidí, kteří ztratili cíl a směr své budoucnosti. Jak však všichni víme, každá krize s sebou přináší vystřízlivění a v těsném závěsu za ním stesk a rozum. Když jde ale o skutečné pouto mezi dvěma partnery, přeci jen může mít vztah dobré vyhlídky,“ osvětluje Tereza děj klipu.

Nové album, již páté v pořadí, plánuje zpěvačka na jaro příštího roku. Pracovala na něm spolu s prověřeným autorem a producentem Chrisem Nealem.

I když to tak nevypadá, Tereza Kerndlová (30) se pohybuje v českém showbyznysu už 17 let. Po rozpadu tehdy velmi populární dívčí skupiny Black Milk nastoupila na úspěšnou sólovou dráhu. Své místo na české scéně zpečetila mnoha oceněními, např. třemi cenami hudební stanice Óčko v hlavních kategoriích a Českým slavíkem v kategorii MTV Videoklip roku za „Tepe srdce mý“.

Jejím nejvíce streamovaným videem na kanále YouTube je videoklip Schody z nebe s 25 000 000 s­hlédnutími. Je tak zařazen mezi nejsledovanější české videoklipy posledních let, a to v době jeho nahrání nebyl YouTube zdaleka tak navštěvovaný jako dnes. Poslední album (Schody z nebe) vydala Tereza Kerndlová před šesti lety. Od té doby se podílela na mnoha projektech, např. Richard Müller, Mafia Corner nebo El Nino.

Související články

Další články