Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Kerndlová se nasoukala do overalu a sebekriticky prohlásila: Kynu, musím začít cvičit!

Zdroj: BarBar Tábor
+ Dalších 13 fotografií
Zpěvačka Tereza Kerndlová se opět ukázala na veřejnosti a neoslňovala jenom zlatem v hrdle. Jako obvykle na sobě měla hodně sexy outfit a stala se hvězdou večera, ale přesto nebyla spokojená. A to hlavně se svou postavou.

Tereza Kerndlová (30) zazpívala v rámci otvíračky klubu BarBar v Táboře. Na tuhle příležitost si oblékla průhledný overal, pod kterým se jí rýsovaly všechny křivky. Nadšena z výsledku ale nebyla.

"Jsem hodně líná a potřebovala bych začít pořádně cvičit. Tak jsem si letos dala předsevzetí. Určitě musím začít. Kdybych netancovala a nedržela si správnou stravu, bylo by to s postavou určitě horší," nechala se slyšet.

A Terezu si teď můžou fanoušci užívat spíš na sociálních sítích než na vystoupeních. Hlavně se vzdala společenského života a dlouho nebyla vidět na žádných akcích. Jak je to možné? "Jsem mezi lidmi hodně, mám spoustu vystoupení po republice. Na večírky v Praze teď nechodím, na to nezbývá čas. Jsem hodně zavřená ve studiu, připravuju desku, chystám první singl a klip," vysvětluje.

Podívejte se do galerie a posuďte sami, jestli má Tereza nedokonalé partie!

Související články

Další články